Binali Yıldırım: Çalışmalarında yardımcı olmaya gayret edeceğiz

Sonuçların hayırlar getirmesini dileyen Yıldırım “İmamoğlu’nun yapacağı çalışmalarda İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım: Çalışmalarında yardımcı olmaya gayret edeceğiz

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini önde tamamlayan rakibi Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ederek, başarılar diledi.
Yıldırım, Yüksek Seçim Kurulunun seçimlerin sonuçları ile ilgili yasağını kaldırmasının ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlığında basın toplantısı düzenledi. “Rakibim Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum” diyen Yıldırım, şunları kaydetti: Bu seçim kampanyası boyunca bizimle beraber yoğun bir çalışma içine giren, elinden gelen bütün gayreti gösteren yakın çalışma arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarına, bizi dinleyen, projelerimizi, vaatlerimizi anlatma fırsatı veren İstanbulumuzun güzel insanlarına teşekkür ediyorum. Aynı zamanda büyük fedakârlık gösteren aileme de bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Seçim demek, demokrasi demektir. Bu seçimler de Türkiye’de demokrasinin en iyi şekilde, kusursuz işlediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Elde edilen sonuçlar tabii ki kesin olarak daha sonra açıklanacaktır.
Bu sonuçların İstanbul’a, İstanbul’un geleceğine hayırlar getirmesini dileyen Yıldırım “Bundan sonra Ekrem İmamoğlu arkadaşımızın İstanbul’a güzel hizmetler yapmasını da temenni ediyorum. Yapacağı çalışmalarda İstanbulluların yararına yapacağı her türlü işte de kendisine yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bunun da bilinmesini istiyorum. Bir kez daha İstanbulluların verdiği kararın gelecek 5 yıl için kadınlarımız, çocuklarımız ve bütün İstanbul’da yaşayan 15 milyon için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak:https://www.turkiyegazetesi.com.tr/politika/632714.aspx

Ensar EKŞİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner56

banner55