Sektör Promosyon
Yayınlama Tarihi 10 Ağustos 2019
Telefon 05374724126
Resmi Web Sitesi https://www.koperatiff.com/

Gelişen ve globalleşen dünya ile birlikte kentler; bildiğimiz eski tip şehirlerden çıkıp, birer metropollere dönüştü. Metropollerinde kendi sistemleri, kendi yaşam tarzları, kendi ekonomileri oluştu. İşte bu gelişme ile günümüz kentlerinde firmaların seslerini duyurmasındaki en önemli araçlardan biri de hiç şüphesiz billboardlardır.
Billboard, demir, alüminyum, tahta vb. materyallerden üretilen ve insanların yoğun olduğu bölgelere konumlandırılan bir açık hava reklam çeşitlidir.
BİLLBOARD REKLAMIN ETKİSİ NEDİR?
Billboardlar genellikle şehir merkezlerinde, araç ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunur. Bir kere de yüzbinlerce insana en kolay ulaşma yöntemi olduğu için billboardlar firmaların seslerini duyurmasında ve kitlelere ulaşmasında önemli bir araçtır. Bunları maddelersek:
• Reklam müşteri billboard’ı kiraladığı süre boyunca billboardda kalabilir. Bu da uzun süreli sunum yapma fırsatı elde etmenizi sağlar.
• Hem klasik usulle hem de dijital billboardlar sayesinde hazırlanacak etkili ve akılda kalacak bir reklam çalışması ile firmanıza büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.
• Billboard reklam sayesinde çok geniş bir kitleyle etkileşime girebilirsiniz.
• Büyük ebatta olduklarından kolayca dikkat çekerler.

NASIL BİLLBOARD REKLAM VEREBİLİRİM?
Billboard reklam vermeden önce bu işte uyum içerisinde çalışabileceğiniz bir reklam ajansı ile anlaşmalısınız. Anlaştığınız reklam ajansının firmanızın ilke ve hedeflerini, müşteri kitlesini iyi analiz etmesi ve anlaması buradaki önemli kriterdir. Çünkü billboard reklam vermeden önce vereceğiniz reklamı hazırlamanız gerekir. Bu reklamın da konulduğu billboardda dikkat çekmesi gerekir. Bunu sağlayacak yegane kurumlar da reklam ajanslarıdır.

banner56

banner55